Uživatel nepřihlášen
Herní táta
RSS kanál blogu
Píše: killjezor - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Herní táta

Deník herního táty o všem možném aneb 50x nej

Pátek 4.11.2016 20:30 - Autor: killjezor
To se mi líbí

Deník herního táty o všem možném aneb 50x nejBohužel mně za poslední dobu nepadlo nějaké smysluplné téma, takže přichází tenhle neobvyklý článek, takový zvídavý dotazník.

Ale protože nemám v úmyslu cokoli říkat na kameru a nemám žádného fasion sponzora, tak je těchto 50 "otázek" a "odpovědí" jen pro lidi s určitou inteligencí. Zkrátka těm, co umí číst.

1. Nejoblíbenější ženská herní postava: Chell z Portalu nebo Magnolia z Bravely Second. Tady jsem fakt nerozhodný. (Začínám dobře, že?)

2. Nejoblíbenější mužská herní postava: Serious Sam. Rozhodně! S jeho hlasem, vtipem, s jeho IQ to je dokonalý stroj na zabíjení. Why so serious? (Nebo to je vlastně odjinud?)

3. Nejoblíbenější dětská herní postava: Alma. Jako dítě k nakousnutí, jako dospělá k sežrání.

4. Nejoblíbenější hra celkově: Clive Barker’s Undying. Hra, kterou milovali recenzenti a hráči nenáviděli. Hra, pro jejíž vychutnání je třeba číst úplně všechen text a dávat si všechno do souvislostí.

5. Největší herní jízda: Jednoznačně Crysis Warhead. I když jsem se snažil první Crysis hrát asi 4x, tak až na popáté mě jaksi chytil. Netušil jsem ale, co po něm bude následovat. Původní Crysis zůstává proti Warheadu neskutečně šílenou nudou.

6. Největší herní PC překvapení: Batman Arkham Asylum – Čekal jsem Batmana, dostal jsem zážitek.

7. Největší PC zklamání: Il-2 Sturmovik – Miluju letadla, miluju WWII, všude jsem na něj slyšel pět chválu, těšil jsem se a pak jsem nedokázal sestřelit jediné éro.

8. Největší herní konzolové překvapení: Persona 4 Golden. Hodně chvále ze všech stran mne zdaleka nedokázalo připravit na to, co jsem dostal.

9. Největší konzolové zklamání: Oreshika: Tainted Bloodlines byla skvěle vypadající hrou, která mne neskutečně nebavila.

10. Největší herní šok: Kabel vypadnuvší ze stropu při hře za mariňáka v AvP2, v misi, kde se dlouho nic nedělo. Jen ten zatracený kabel.


11. Nejoblíbenější žánr: FPS, který se s příchodem konzolí dělí o první místo s JRPG!

12. Nejneoblíbenější žánr: Sportovní hry. Jakékoli sportovní hry. Chce se mi zvracet. Dejte pánovi škopiček, sviňa bude zvracet...bleeh! Nechápu to, když chcete hrát hokej, běžte na rybník, když chcete hrát fotbal, běžte před barák. Neseďte doma.

13. Nejlepší simulátor: Pro mne zůstane nepřekonaný a nepřekonatelný Machwarrior 3. A stále doufám v jeho pokračování. Čtyřka není jeho pokračování, čtyřka je něco jiného.

14. Nejlepší letadla: Combat Wings: Battle of Britain. Dobře se s tím lítá, oddechovka jedna báseň a ještě vypadá dobře. Tedy na svou dobu a cenu.

15. Nejlepší arkáda: Jednoznačně severský FlatOut, ale ten první. Těsně následovaný Split/Secondem: Velocity. Obě tyhle hry mají něco, co jinde nebylo tak dobře vybalancováno.

16. Nejoblíbenější západní RPG: Fable: The Lost Chapters. Ano, zabijte mně, ale pro mně je tahle pohádka nepřekonatelná.

17. Nejoblíbenější RTS: Nesnáším strategie, nesnáším strategie. Miluju první sérii Warhammer 40k: Dawn of War! Burn the Heretic!

18. Nejoblíbenější handhelad hra: Stella Glow

19. Nejoblíbenější automatovka: Moon Patrol. Tak, teď by mě zajímalo, jestli to vůbec někdo zná.

20. Nejoblíbenější hra na Androidu: Air Attack HD. Krátká, ale rázná a připomíná mi dětství…


21. Nejdepresivnější hra: The Patch. Karkulka jak má být. Tady asi dost lidí nebude souhlasit, ale tohle je dotazník o mně ;-)

22. Nejtěžší hra: Homeworld 2. Žádné vakuum, mě ve vesmíru zabil třetí rozměr.

23. Nejblbější hra: Codenamne Outbreak. Hra, která ze začátku působí výborně a pak se zvrhne do něčeho, co snad ani nejde popsat.

24. Nejlepší hláška: "Double kill" ze série UT….a taky Monter kill, First blood…

25. Nejhorší hra celkově: D.I.R.T.: Origin of the Species. V té hře nefunguje nic, dokonce ani engine.

26. Nejhůř navrhnutá herní postava: "Kuřata" z Prey. Vůbec mi tam neseděly a ještě byly divné. Takové to herní WTF.

27. Nejdivnější perzona: Pyramid Head. Ikdyž jsem tedy hrál jen Homecoming a asi jen 4 hodiny a nikdy se s ním na monitoru nesetkal, tak tahle postava občas působí směšně a jindy zase velice nepříjemně.

28. Postava, se kterou mě fakt bavilo hrát: Ramiro Cruz z Total Overdose. Hra vykrádá GTA, ale na rozdíl od ni mě děsně bavila a skoro jsem ji i dohrál. Navíc ten název ;-)

29. Nejhorší finální boss: Král Bouří z Undyingu. Sejmout tohodle bastarda dá hodně práce. Užere spoustu nervů, spotřebuje hodně kafe, občas myšku…

30. Nejnudnější finální boss: Manfred z Return to Casle Wolfenstein. Ani jsem si pořádně nezastřílel a už se válel v prachu.


31. Nejlepší zbraň: Kosa z Undyingu, která šeptá rady a to takovým způsobem, že jsem sebou několikrát pěkně škubnul.

32. Nejhorší zbraň: Tesla canon z Retun to Casle Wolfenstein. Parádně zpracovaná, ale bez sebemenší účinnosti…prakticky dělá ze zombíků tanečníky postihnuté epileptickým záchvatem.

33. Nejoblíbenější auto: Eagle z Carmageddonu. To jste nečekali, co?

34. Nejhezčí herní svět: Dead Space a myslím ten první.

35. Nejnudnější svět: Space Siege. Sice je to celé jenom na jedné lodi, ale snad tam šlo vymyslet i něco zajímavějšího.

36. Nejhranější hra: První Carmageddon. Bezesporu, ale z dřevních dob určitě první Doom. Jednu dobu jsem ho dokázal chodit i poslepu bez ztráty života a se 100% statistikami.

37. Hra, ve které jsem strávil nejvíc času: Fable: The Lost Chapters. Je to asi s podivem, ale v tomhle světě jsem poprvé toulal děsně dlouho.

38. Nejčastější pozadí na monitoru inspirované hrou: Svého času to bylo cokoli z Dead Space a to jak doma, tak v práci. (Tím pozadím jste asi čekali něčí prdel, že?)

39. A tak i nejhezčí zadek ve hře: Ženské SS komando v Return to Casle Wolfenstein. V těch kožených oblečcích…

40. A nejlepší herní konec: Jednoznačně Portal i se závěrečnou melodií.


41. Nejlepší hra podle filmu: The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay. Richard B. Riddick je prostě nejcharizmatičtější postava, jaká kdy existovala.

42. Nejlepší film podle hry: Final Fantasy: Advent Children. Sedmý díl FF jsem nikdy nehrál, ale film je dokonalý!

43. Nejlepší herní seriál: The Guild. Kdo nezná, může litovat. Škoda jen poslední řady.

44. Nejlepší hra podle deskovky: Warhamer 40k série. I když jsem tedy deskový warhammer sledoval jen z povzdálí, moje lizárdí armáda nebyla nikdy nasazena, tak tahle RTSka mi učarovala.

45. Nejlepší herní sountrack: Painkiller. Mám rád metal a tenhle má neskutečný říz. A to je bez zpěvu.

46. Nejlepší skladba ze hry: Cage the Elefant a jejich geniální úvodní skladba z Borderlands Ain’t no Rest for the Wicked.

47. Nejoblíbenější redaktor: Svého času Pettka Kolář, dnes působící v BI.

48. Nejoblíbenější šéfredaktor: Ehm, tady se asi zdržím hlasování.

49. Nejoblíbenější web: Sakra, proč se mně ptáte na takové blbosti!

Končím!

A jaká bude poslední otázka nakonec? Který kus hardwaru považuju za nejvíc sexy? To byste asi neuhodli.

Tisk
Štítky: herni tata
Hodnocení:
( Zbývají 4 hlasy pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Deník herního táty o všem možném aneb 50x nej
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
killjezor člen redakce    Nebo si zajdi na střelnici. Dva kolegové z kanclu to dělají běžně.killjezorkilljezor26380    8.11.2016 09:05 killjezor

@ odpověď na komentář od Draper:Nebo si zajdi na střelnici. Dva kolegové z kanclu to dělají běžně.

Draper napsal:Když chceš střílet jdi do armády... logika :-D

Draper    Když chceš střílet jdi do armády... logika :-DDraperdraper18948    7.11.2016 21:39 Draper

Když chceš střílet jdi do armády... logika :-DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Ratos     Krasnej vyber-Moje krevni skupina:) ministry+ static-x...Ratosratos11417    7.11.2016 09:12 Ratos

Krasnej vyber-Moje krevni skupina:) ministry+ static-x...

killjezor člen redakce   1x   Já to bral jen v souvislosti s hrama. Co se týče metalu, tak před 20 roky jsem poslouchal takové věci jako Sepultura, Obituary, Morbid Angel, Kurtizany z 25. avenue atp. Pak jsem přešel k Double M, Lordi, Five Finger Death Punch, miluju Ministry, Revolting Cocks, Roby Zombieho a třeba Sonic Syndicate, ale časem jsem se začal celkově orientovat na východ a teď poslouchám namátkou Awoi, DIUARA, Fear and Loathing in Las Vegas, Magaromanii, Royz, Phantasmagorii, Dir en Grey, Girugamesh a The GAzette.killjezorkilljezor26380    7.11.2016 09:01 killjezor

@ odpověď na komentář od Ratos:Já to bral jen v souvislosti s hrama. Co se týče metalu, tak před 20 roky jsem poslouchal takové věci jako Sepultura, Obituary, Morbid Angel, Kurtizany z 25. avenue atp. Pak jsem přešel k Double M, Lordi, Five Finger Death Punch, miluju Ministry, Revolting Cocks, Roby Zombieho a třeba Sonic Syndicate, ale časem jsem se začal celkově orientovat na východ a teď poslouchám namátkou Awoi, DIUARA, Fear and Loathing in Las Vegas, Magaromanii, Royz, Phantasmagorii, Dir en Grey, Girugamesh a The GAzette.

Ratos napsal:Super clanek, jinak s tema sportovnima hrama souhlasim+pridavam veskere zavodni hry:) a jeste mohls pridat oblibenou kapelku kdyz 'zavadils' o ten metal:)

se divam ze nekteri lidi nechapou nadsazku a hned to musi kulevroucne resit...

killjezor člen redakce    Díky za názor. Znám hodně lidí, kteří jsou na to úplně stejně. Taky oni ví, jaký mám postoj ke sportovním hrám já a neřeší to. Kdykoli jsem ochotný začutat si na hřišti, zahrát si beach, bembajs, šipky nebo golf. Ale v křesle mne to nebaví a u fotbalu a hokeje je ta averze obrovská. Taky chápu, že hrát po boku nějakých hvězd je asi zážitek, pro mne ale ne :-( Nic víc jsem se tím nesnažil říct, což podle reakce přesně chápeš. Ještě jednou díky ;-)killjezorkilljezor26380    7.11.2016 08:55 killjezor

@ odpověď na komentář od cajteekanee:Díky za názor. Znám hodně lidí, kteří jsou na to úplně stejně. Taky oni ví, jaký mám postoj ke sportovním hrám já a neřeší to. Kdykoli jsem ochotný začutat si na hřišti, zahrát si beach, bembajs, šipky nebo golf. Ale v křesle mne to nebaví a u fotbalu a hokeje je ta averze obrovská. Taky chápu, že hrát po boku nějakých hvězd je asi zážitek, pro mne ale ne :-( Nic víc jsem se tím nesnažil říct, což podle reakce přesně chápeš. Ještě jednou díky ;-)

cajteekanee napsal:Chápu pohled vás obou hoši. Já mám spoustu kamarádů, kteří jsou blázni do hry fifa. Dokonce mám jednoho co si koupil ps4 a hraje na ní jen fifu. Sám hraju sportovně fotbal na krajské úrovni, což opravdu není premiér ligue ani Primera division :D. Ale fifu vyloženě nesnáším. Celkově fotbal ani moc nesleduju v televizi. Ale hrát ho mě baví šíleně. Na druhou stranu miluju sledování hokeje a to hlavně, když hraje repre a NHL. Ale co mám dělat, když jsem hokej v životě nehrál a jsem pouze teoretický "odborník"? Zapnul si nhl na ps4 a můžu si zahrát za ty skvělé hráče co tak obdivuju. Tím chci říct, že každý nemá možnost nebo schopnosti ten sport provozovat, alespoň na té vesnické úrovni a o to větší fanoušek může být. Viz já u hokeje. Jinak článek dobrý, ale spoustu her jako příslušník mladší generace vůbec neznám :D.

Ratos    Super clanek, jinak s tema sportovnima hrama souhlasim+pridavam veskere zavodni hry:) a jeste mohls pridat oblibenou kapelku kdyz 'zavadils' o ten metal:)

se divam ze nekteri lidi nechapou nadsazku a hned to musi kulevroucne resit...
Ratosratos11417
    7.11.2016 08:16
Ratos

Super clanek, jinak s tema sportovnima hrama souhlasim+pridavam veskere zavodni hry:) a jeste mohls pridat oblibenou kapelku kdyz 'zavadils' o ten metal:)

se divam ze nekteri lidi nechapou nadsazku a hned to musi kulevroucne resit...

cajteekanee    Chápu pohled vás obou hoši. Já mám spoustu kamarádů, kteří jsou blázni do hry fifa. Dokonce mám jednoho co si koupil ps4 a hraje na ní jen fifu. Sám hraju sportovně fotbal na krajské úrovni, což opravdu není premiér ligue ani Primera division :D. Ale fifu vyloženě nesnáším. Celkově fotbal ani moc nesleduju v televizi. Ale hrát ho mě baví šíleně. Na druhou stranu miluju sledování hokeje a to hlavně, když hraje repre a NHL. Ale co mám dělat, když jsem hokej v životě nehrál a jsem pouze teoretický "odborník"? Zapnul si nhl na ps4 a můžu si zahrát za ty skvělé hráče co tak obdivuju. Tím chci říct, že každý nemá možnost nebo schopnosti ten sport provozovat, alespoň na té vesnické úrovni a o to větší fanoušek může být. Viz já u hokeje. Jinak článek dobrý, ale spoustu her jako příslušník mladší generace vůbec neznám :D.cajteekaneecajteekanee25741    6.11.2016 22:54 cajteekanee

Chápu pohled vás obou hoši. Já mám spoustu kamarádů, kteří jsou blázni do hry fifa. Dokonce mám jednoho co si koupil ps4 a hraje na ní jen fifu. Sám hraju sportovně fotbal na krajské úrovni, což opravdu není premiér ligue ani Primera division :D. Ale fifu vyloženě nesnáším. Celkově fotbal ani moc nesleduju v televizi. Ale hrát ho mě baví šíleně. Na druhou stranu miluju sledování hokeje a to hlavně, když hraje repre a NHL. Ale co mám dělat, když jsem hokej v životě nehrál a jsem pouze teoretický "odborník"? Zapnul si nhl na ps4 a můžu si zahrát za ty skvělé hráče co tak obdivuju. Tím chci říct, že každý nemá možnost nebo schopnosti ten sport provozovat, alespoň na té vesnické úrovni a o to větší fanoušek může být. Viz já u hokeje. Jinak článek dobrý, ale spoustu her jako příslušník mladší generace vůbec neznám :D.

killjezor člen redakce    Naopak mluvíme oba o stejné věci, jen každý ze svého pohledu. Já Tvůj chápu, ale mám pocit, že Ty mne ne :-(killjezorkilljezor26380    6.11.2016 13:46 killjezor

@ odpověď na komentář od T-800:Naopak mluvíme oba o stejné věci, jen každý ze svého pohledu. Já Tvůj chápu, ale mám pocit, že Ty mne ne :-(Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

T-800 napsal:Vtipné. Já o voze, ty o koze. ;-)

T-800    double postT-800t-80029649    6.11.2016 11:43 T-800

@ odpověď na komentář od killjezor:Tento komentář obsahuje spoilery. Zobrazit v čitelné podoběqbhoyr cbfgdouble post

killjezor napsal:Podívej, natvrdlý nejsem jen proto, že mám jiný názor. Tolik k urážení.
Můj názor je, že se mi chce ze sportovních her zvracet. Za tím si stojím. Ale nikomu neříkám, že je natvrdlý kvůli tomu, že je hraje. S tím problém nemám. 99% mých kamarádů hráčů hraje sportovní hry a pokud se někde sejdeme, tak si klidně dáme coop u nějaké FPS, RTS, ale k fotbalu mne nikdo nezve. Znají můj názor. Dokonce mám spolupracovníka, který nechápe že hraju hry, ale sám má doma Xbox a týdně Fifu a NHL. Nebereme si to.
Doufám, že už to chápeš. Nemáš rád anime, dobře, chápu to. Moje žena z anime zvrací, ale není to důvod mi ho zakazovat. Stejně tak ti nebudu zakazovat hraní sportovních her, ale nepřesvědčuj mne, že dělám chybu ;-)

T-800   1x   Vtipné. Já o voze, ty o koze. ;-)T-800t-80029649    6.11.2016 11:42 T-800

@ odpověď na komentář od killjezor:Vtipné. Já o voze, ty o koze. ;-)

killjezor napsal:Podívej, natvrdlý nejsem jen proto, že mám jiný názor. Tolik k urážení.
Můj názor je, že se mi chce ze sportovních her zvracet. Za tím si stojím. Ale nikomu neříkám, že je natvrdlý kvůli tomu, že je hraje. S tím problém nemám. 99% mých kamarádů hráčů hraje sportovní hry a pokud se někde sejdeme, tak si klidně dáme coop u nějaké FPS, RTS, ale k fotbalu mne nikdo nezve. Znají můj názor. Dokonce mám spolupracovníka, který nechápe že hraju hry, ale sám má doma Xbox a týdně Fifu a NHL. Nebereme si to.
Doufám, že už to chápeš. Nemáš rád anime, dobře, chápu to. Moje žena z anime zvrací, ale není to důvod mi ho zakazovat. Stejně tak ti nebudu zakazovat hraní sportovních her, ale nepřesvědčuj mne, že dělám chybu ;-)

killjezor člen redakce    Tak nějak jsem to myslel a že koupit balón a jít si zakopat je dostupnější, než si udělat papíry na letadlo nebo se stát čtyřhvězdičkovým generálem a velet vojenské operaci.
Jsem rád, že nejsem sám, kdo má rád Undying. U nás bohužel trpěl dlouhým textem a špatným prvním překladem. Ale toho textu tam bylo fakt hodně a i tak to byl chvalihodny počin. A Jericho... ono nebylo špatné, ale dobré taky ne. Zklamání.
killjezorkilljezor26380
    6.11.2016 10:37
killjezor

@ odpověď na komentář od Deyw:Tak nějak jsem to myslel a že koupit balón a jít si zakopat je dostupnější, než si udělat papíry na letadlo nebo se stát čtyřhvězdičkovým generálem a velet vojenské operaci.
Jsem rád, že nejsem sám, kdo má rád Undying. U nás bohužel trpěl dlouhým textem a špatným prvním překladem. Ale toho textu tam bylo fakt hodně a i tak to byl chvalihodny počin. A Jericho... ono nebylo špatné, ale dobré taky ne. Zklamání.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Deyw napsal:spis mi prijde, ze tim chtel rict to, ze je lepsi ten sport delat, nez ho hrat na konzoly. . ale mas pravdu to se muze rict na vsechno, ale to je jedno...jsem rad ze nekdo ma rad taky undying - pro me neprekonana hra a pamatuju si jak sem to hral, kdyz sem byl prcek a byl sem vysranej ztoho baraku. . a kdyz se pak vyslo ven a skladala se mi cesta pod nohama v obloze. . bozi vec. . pak sem se tesil na jericho jak malej, pry pokracovani. . a ta hra byla spatna. . :( jinak duke je lepsi nez sam :D a toho posranyho kabelu v avp sem se leknul jak prase taky. . :D a kazdy prasknuty trubky pred xichtem. . :D

killjezor člen redakce    Podívej, natvrdlý nejsem jen proto, že mám jiný názor. Tolik k urážení.
Můj názor je, že se mi chce ze sportovních her zvracet. Za tím si stojím. Ale nikomu neříkám, že je natvrdlý kvůli tomu, že je hraje. S tím problém nemám. 99% mých kamarádů hráčů hraje sportovní hry a pokud se někde sejdeme, tak si klidně dáme coop u nějaké FPS, RTS, ale k fotbalu mne nikdo nezve. Znají můj názor. Dokonce mám spolupracovníka, který nechápe že hraju hry, ale sám má doma Xbox a týdně Fifu a NHL. Nebereme si to.
Doufám, že už to chápeš. Nemáš rád anime, dobře, chápu to. Moje žena z anime zvrací, ale není to důvod mi ho zakazovat. Stejně tak ti nebudu zakazovat hraní sportovních her, ale nepřesvědčuj mne, že dělám chybu ;-)
killjezorkilljezor26380
    6.11.2016 10:27
killjezor

@ odpověď na komentář od T-800:Podívej, natvrdlý nejsem jen proto, že mám jiný názor. Tolik k urážení.
Můj názor je, že se mi chce ze sportovních her zvracet. Za tím si stojím. Ale nikomu neříkám, že je natvrdlý kvůli tomu, že je hraje. S tím problém nemám. 99% mých kamarádů hráčů hraje sportovní hry a pokud se někde sejdeme, tak si klidně dáme coop u nějaké FPS, RTS, ale k fotbalu mne nikdo nezve. Znají můj názor. Dokonce mám spolupracovníka, který nechápe že hraju hry, ale sám má doma Xbox a týdně Fifu a NHL. Nebereme si to.
Doufám, že už to chápeš. Nemáš rád anime, dobře, chápu to. Moje žena z anime zvrací, ale není to důvod mi ho zakazovat. Stejně tak ti nebudu zakazovat hraní sportovních her, ale nepřesvědčuj mne, že dělám chybu ;-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

T-800 napsal:Vždyť jsem tě nijak neurazil, to zaprvé. Zadruhé, ty se tady oháníš nějakým svým názorem, ale sám tady ohledně sportovních her používáš věty jako "Nechápu to. " a "Chce se mi zvracet. ". To ti připadá jako v pořádku? Jestli někdo napíše, že nemá rád sportovní hry, protože ho to prostě nebaví, tak s tím nemám žádný problém a nenapsal bych sem ani čárku. Když někdo napíše, že něco nemá rád a dodá, že to nechápe a má u toho blbý kecy kolem, tak názor toho dotyčného jednoduše respektovat nelze. Já třeba taky nemám rád anime a podobné věci z Japonska. Nelíbí se mi to, toť můj názor. Ale nikdy bych si nedovolil někde psát, že nechápu jak se to někomu může líbit a nepředhazuji někde nějakou alternativu, která vlastně je úplně mimo mísu. Tak si prosím tebe uvědom, že herní fotbal nenapodobuje fotbal s kluky někde na sídlišti, ale napodobuje fotbal z televize. Nejen fotbal, samozřejmě. Díváš se na TV přenos, který máš možnost ovládat. A to, milý zlatý, před nějakým barákem nenahradíš.
Nerad bych ti tady něco kázal, ale myslím si, že by ses měl zamyslet nad tím, jaké hloupé řeči tu vedeš :)

Deyw    spis mi prijde, ze tim chtel rict to, ze je lepsi ten sport delat, nez ho hrat na konzoly. . ale mas pravdu to se muze rict na vsechno, ale to je jedno...jsem rad ze nekdo ma rad taky undying - pro me neprekonana hra a pamatuju si jak sem to hral, kdyz sem byl prcek a byl sem vysranej ztoho baraku. . a kdyz se pak vyslo ven a skladala se mi cesta pod nohama v obloze. . bozi vec. . pak sem se tesil na jericho jak malej, pry pokracovani. . a ta hra byla spatna. . :( jinak duke je lepsi nez sam :D a toho posranyho kabelu v avp sem se leknul jak prase taky. . :D a kazdy prasknuty trubky pred xichtem. . :DDeywdeyw8780    6.11.2016 02:13 Deyw

@ odpověď na komentář od T-800:spis mi prijde, ze tim chtel rict to, ze je lepsi ten sport delat, nez ho hrat na konzoly. . ale mas pravdu to se muze rict na vsechno, ale to je jedno...jsem rad ze nekdo ma rad taky undying - pro me neprekonana hra a pamatuju si jak sem to hral, kdyz sem byl prcek a byl sem vysranej ztoho baraku. . a kdyz se pak vyslo ven a skladala se mi cesta pod nohama v obloze. . bozi vec. . pak sem se tesil na jericho jak malej, pry pokracovani. . a ta hra byla spatna. . :( jinak duke je lepsi nez sam :D a toho posranyho kabelu v avp sem se leknul jak prase taky. . :D a kazdy prasknuty trubky pred xichtem. . :D

T-800 napsal:Vždyť jsem tě nijak neurazil, to zaprvé. Zadruhé, ty se tady oháníš nějakým svým názorem, ale sám tady ohledně sportovních her používáš věty jako "Nechápu to. " a "Chce se mi zvracet. ". To ti připadá jako v pořádku? Jestli někdo napíše, že nemá rád sportovní hry, protože ho to prostě nebaví, tak s tím nemám žádný problém a nenapsal bych sem ani čárku. Když někdo napíše, že něco nemá rád a dodá, že to nechápe a má u toho blbý kecy kolem, tak názor toho dotyčného jednoduše respektovat nelze. Já třeba taky nemám rád anime a podobné věci z Japonska. Nelíbí se mi to, toť můj názor. Ale nikdy bych si nedovolil někde psát, že nechápu jak se to někomu může líbit a nepředhazuji někde nějakou alternativu, která vlastně je úplně mimo mísu. Tak si prosím tebe uvědom, že herní fotbal nenapodobuje fotbal s kluky někde na sídlišti, ale napodobuje fotbal z televize. Nejen fotbal, samozřejmě. Díváš se na TV přenos, který máš možnost ovládat. A to, milý zlatý, před nějakým barákem nenahradíš.
Nerad bych ti tady něco kázal, ale myslím si, že by ses měl zamyslet nad tím, jaké hloupé řeči tu vedeš :)

T-800   3x   Vždyť jsem tě nijak neurazil, to zaprvé. Zadruhé, ty se tady oháníš nějakým svým názorem, ale sám tady ohledně sportovních her používáš věty jako "Nechápu to. " a "Chce se mi zvracet. ". To ti připadá jako v pořádku? Jestli někdo napíše, že nemá rád sportovní hry, protože ho to prostě nebaví, tak s tím nemám žádný problém a nenapsal bych sem ani čárku. Když někdo napíše, že něco nemá rád a dodá, že to nechápe a má u toho blbý kecy kolem, tak názor toho dotyčného jednoduše respektovat nelze. Já třeba taky nemám rád anime a podobné věci z Japonska. Nelíbí se mi to, toť můj názor. Ale nikdy bych si nedovolil někde psát, že nechápu jak se to někomu může líbit a nepředhazuji někde nějakou alternativu, která vlastně je úplně mimo mísu. Tak si prosím tebe uvědom, že herní fotbal nenapodobuje fotbal s kluky někde na sídlišti, ale napodobuje fotbal z televize. Nejen fotbal, samozřejmě. Díváš se na TV přenos, který máš možnost ovládat. A to, milý zlatý, před nějakým barákem nenahradíš.
Nerad bych ti tady něco kázal, ale myslím si, že by ses měl zamyslet nad tím, jaké hloupé řeči tu vedeš :)
T-800t-80029649
    5.11.2016 22:15
T-800

@ odpověď na komentář od killjezor:Vždyť jsem tě nijak neurazil, to zaprvé. Zadruhé, ty se tady oháníš nějakým svým názorem, ale sám tady ohledně sportovních her používáš věty jako "Nechápu to. " a "Chce se mi zvracet. ". To ti připadá jako v pořádku? Jestli někdo napíše, že nemá rád sportovní hry, protože ho to prostě nebaví, tak s tím nemám žádný problém a nenapsal bych sem ani čárku. Když někdo napíše, že něco nemá rád a dodá, že to nechápe a má u toho blbý kecy kolem, tak názor toho dotyčného jednoduše respektovat nelze. Já třeba taky nemám rád anime a podobné věci z Japonska. Nelíbí se mi to, toť můj názor. Ale nikdy bych si nedovolil někde psát, že nechápu jak se to někomu může líbit a nepředhazuji někde nějakou alternativu, která vlastně je úplně mimo mísu. Tak si prosím tebe uvědom, že herní fotbal nenapodobuje fotbal s kluky někde na sídlišti, ale napodobuje fotbal z televize. Nejen fotbal, samozřejmě. Díváš se na TV přenos, který máš možnost ovládat. A to, milý zlatý, před nějakým barákem nenahradíš.
Nerad bych ti tady něco kázal, ale myslím si, že by ses měl zamyslet nad tím, jaké hloupé řeči tu vedeš :)

killjezor napsal:Pro mne je to naprosto stejná věc. Ať kopu do balónu za Barcelonu nebo za Horní Dolní nebo za barákem. Máš balón a kopeš na bránu. Je to můj názor, nevím, proč mne za něj urážíš ;-)

killjezor člen redakce    Pro mne je to naprosto stejná věc. Ať kopu do balónu za Barcelonu nebo za Horní Dolní nebo za barákem. Máš balón a kopeš na bránu. Je to můj názor, nevím, proč mne za něj urážíš ;-)killjezorkilljezor26380    5.11.2016 21:02 killjezor

@ odpověď na komentář od T-800:Pro mne je to naprosto stejná věc. Ať kopu do balónu za Barcelonu nebo za Horní Dolní nebo za barákem. Máš balón a kopeš na bránu. Je to můj názor, nevím, proč mne za něj urážíš ;-)

T-800 napsal:Nevím, asi jsi natvrdlý. Srovnáváš dvě rozlišné věci. Když si chci kopnout do míče, tak je jasný, že půjdu ven s kamarády a když chci hrát fotbal takový jaký je v TV, tak vezmu gamepad. Proč hraješ letadla místo toho, aby jsi zvedl zadek a šel lítat ven? Protože tě k tomu samozřejmě jen tak nikdo nepustí. Je to pro tebe nedostupná věc. To samé mě zase nikdo jen tak ze srandy nepustí na Camp Nou, abych mohl řídit Barcelonu.

T-800   1x   Nevím, asi jsi natvrdlý. Srovnáváš dvě rozlišné věci. Když si chci kopnout do míče, tak je jasný, že půjdu ven s kamarády a když chci hrát fotbal takový jaký je v TV, tak vezmu gamepad. Proč hraješ letadla místo toho, aby jsi zvedl zadek a šel lítat ven? Protože tě k tomu samozřejmě jen tak nikdo nepustí. Je to pro tebe nedostupná věc. To samé mě zase nikdo jen tak ze srandy nepustí na Camp Nou, abych mohl řídit Barcelonu.T-800t-80029649    5.11.2016 14:34 T-800

@ odpověď na komentář od killjezor:Nevím, asi jsi natvrdlý. Srovnáváš dvě rozlišné věci. Když si chci kopnout do míče, tak je jasný, že půjdu ven s kamarády a když chci hrát fotbal takový jaký je v TV, tak vezmu gamepad. Proč hraješ letadla místo toho, aby jsi zvedl zadek a šel lítat ven? Protože tě k tomu samozřejmě jen tak nikdo nepustí. Je to pro tebe nedostupná věc. To samé mě zase nikdo jen tak ze srandy nepustí na Camp Nou, abych mohl řídit Barcelonu.

killjezor napsal:Ne, to si nemyslím. Ale pořád si myslím, že pokud chci hrát fotbal, nepotřebuju k tomu gamepad ale balón ;-)

killjezor člen redakce    Ne, to si nemyslím. Ale pořád si myslím, že pokud chci hrát fotbal, nepotřebuju k tomu gamepad ale balón ;-)killjezorkilljezor26380    5.11.2016 12:02 killjezor

@ odpověď na komentář od T-800:Ne, to si nemyslím. Ale pořád si myslím, že pokud chci hrát fotbal, nepotřebuju k tomu gamepad ale balón ;-)

T-800 napsal:"Nechápu to, když chcete hrát hokej, běžte na rybník, když chcete hrát fotbal, běžte před barák. Neseďte doma. " Boha, co to je za totální nesmysl? Jak může někdo srovnávat rekreační sport s přáteli s tím ve hrách? To si jako myslíš, že vylezu ven z baráku a tam na mě čeká celej tým Arsenalu až si s nimi kopnu jeden zápas Ligy Mistrů proti Barceloně? Myslíš si, že si venku před barákem složím tým z těch nejlepších hráčů ze světa a budu s ním hrát proti jiným? Bude mi před barákem stát 50 tisíc lidí a skandovat, aby mi navodili fotbalovou atmosféru? Myslíš, že mi před barákem bude stát Old Trafford, protože si zrovna na něm chci kopnout? Myslíš si vůbec, že si nad tou svou větou nějak přemýšlel?

T-800   1x   "Nechápu to, když chcete hrát hokej, běžte na rybník, když chcete hrát fotbal, běžte před barák. Neseďte doma. " Boha, co to je za totální nesmysl? Jak může někdo srovnávat rekreační sport s přáteli s tím ve hrách? To si jako myslíš, že vylezu ven z baráku a tam na mě čeká celej tým Arsenalu až si s nimi kopnu jeden zápas Ligy Mistrů proti Barceloně? Myslíš si, že si venku před barákem složím tým z těch nejlepších hráčů ze světa a budu s ním hrát proti jiným? Bude mi před barákem stát 50 tisíc lidí a skandovat, aby mi navodili fotbalovou atmosféru? Myslíš, že mi před barákem bude stát Old Trafford, protože si zrovna na něm chci kopnout? Myslíš si vůbec, že si nad tou svou větou nějak přemýšlel?T-800t-80029649    4.11.2016 23:22 T-800

"Nechápu to, když chcete hrát hokej, běžte na rybník, když chcete hrát fotbal, běžte před barák. Neseďte doma. " Boha, co to je za totální nesmysl? Jak může někdo srovnávat rekreační sport s přáteli s tím ve hrách? To si jako myslíš, že vylezu ven z baráku a tam na mě čeká celej tým Arsenalu až si s nimi kopnu jeden zápas Ligy Mistrů proti Barceloně? Myslíš si, že si venku před barákem složím tým z těch nejlepších hráčů ze světa a budu s ním hrát proti jiným? Bude mi před barákem stát 50 tisíc lidí a skandovat, aby mi navodili fotbalovou atmosféru? Myslíš, že mi před barákem bude stát Old Trafford, protože si zrovna na něm chci kopnout? Myslíš si vůbec, že si nad tou svou větou nějak přemýšlel?

O autorovi blogu

killjezor
killjezor
Muž, 40 let, Ostrava - Jih (Ostrava)

O videohry se zajímám aktivně od roku 1994. Miluji maso, knihy, komixy, kreslené ženy, anime, mangu a nejvíc trávení času se svou dcerou.

Motto: Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!

Založit herní BLOG